הסיפור שמאחורי האתר מי ומה


אתר מי ומה, מי אתם ומה שאתם רוצים למכור, הסיפור של מי ומה

הסיפור שמאחורי האתר מי ומה
מי ומה
מי אתם ומה שאתם רוצים למכור.

אתר חדש ויוצא דופן, שונה מכל מה שעשיתי עד היום. אתר בשם 'מי ומה' שבו כל אחד יוכל לשלוח מודעות שיעלו לאתר, לספר מי - על עצמו, או מה - על מה שהוא מוכר. ורק ב-117 ש"ח למודעה.


זה יכול להיות שירות כמו טיפול או עריכת דין או עיצוב לוגואים או משהו פיזי כמו חנות סלולרי, זה יכול להיות פוליטיקה לקראת הבחירות, זה יכול להיות לימודים, וגם סדנאות ואירועים או נדלן ורכב, זה יכול להיות זמרים או סלב.... בקיצור - מי שאתם ומה שיש לכם למכור.

מה הקטע ? כל מודעה תעלה ללא הגבלת זמן!!!! כלומר המודעות יהיו באוויר כל עוד האתר קיים, יכול להיות 3 שנים ויכול להיות גם 20 שנה תמורת 117 בלבד. עליתם לאתר? תפסתם מקום, אתם בפנים!

ככל שתמהרו להיכנס כך תתפסו מקום יותר גבוה. ככל שיהיו יותר מודעות, נחלק אותן לפי נושאים באתר, כך שניתן יהיה למצוא אתכם יותר בקלות, ויש כמובן גם מנוע חיפוש באתר.

לרגל ההשקה, 3 חודשים ראשונים, תוכלו לעדכן את המודעות שלכם ללא הגבלה - ל100 המודעות הראשונות שיעלו. בשליחת מייל עם פרטי העדכון.

ובנוסף החלטתי לתת לכם בונוס נוסף והוא כתיבת טיפ ללקוחות שלכם עם קישור נוסף לדף שלכם. ללא תוספת עלות.

אתם בפנים ?

נ.ב.
אני מגשימה כאן חלום של 15 שנים. עכשיו הבשיל הזמן והטכנולוגיה ואני מכוונת להגיע ל100,000 מודעות תוך 3 שנים.

אני אשמח שתצטרפו אליי למסע. זה הולך להיות ממש כיף!!!

אם אתם מכירים אנשים שיתאים להם להיות בפנים. אשמח שתשלחו להם הודעה.

נ.נ.ב.
המודעה כוללת תמונה וטקסט קצר ומורחב. טלפון, אימייל ואפשר גם קישור לפייסבוק שלכם ולאתר שלכם, ללינקדאין, לפינטרסט... אפשר בתוכן להכניס סרטון וידאו אחד מyoutube