מטפלים


מי ומה - מטפלים

‏אלכסנדרה גולדברג‏

קוסמטיקה וטיפוח הציפורן

מלווה עצמאיות לצמיחה עסקית בתחום הפדיקור, בשיטה יחודית, תוך העשרת הידע המקצועי בתחום. מוסמכת ע“י האגודה לחולי סוכרת בטיפול בכף רגל סוכרתית. טיפולי פטרת ציפורן חודרנית ושחזור מבנה הציפורן.

קרא עוד

יהודית טל

תרפיה באמנות ופסיכותרפיה

אם יש משהו ש .ל .א . ע. ו .ב .ד. ב. ח .י .י .ם ש.ל.ך זה הזמן לשינוי ! ! אני מאמינה שלכולנו יש את הזכות למימוש עצמי בחיים הפרטיים, בבית ובעבודה. השינוי יגיע אם ניקח אחריות והתחייבות לתהליך שיוביל אותנו לחיים עם איכות ושמחה.

קרא עוד

ורדה הולנדר שמריז

פסיכודרמה - מודעות | לא מודע | על מודע | תת מודע

תהליך עבודה קבוצתי ופרטני עם ערכים רוחניים ופסיכולוגיית מעמקים - ידע / תודעה / מודעות זה כוח הידעתם שכשאנו בקבוצה (כמו במשפחה) אנחנו מותחים את גבולות העצמי שלנו?! הידעתם שהממשק של הגוף והנפש שלנו עם העולם הוא תהליך היזון חוזר המאפשר הכרה, הגמשה ןהרחבת עצמינו?!

קרא עוד

ד"ר יוני יהודה

מטפל בעזרת בעלי חיים

מנהל מרכז חוויות לטיפול באנשים בעזרת בעלי חיים. במרכז תוכלו לפגוש למעלה מ-1,000 בעלי חיים ועשרות מינים שונים ואקזוטיים

קרא עוד

ד"ר שולמית רונן

תרפיית אור צליל וצבע – לגילוי פוטנציאל האור שבך

אבחון וייעוץ להשגת תוצאות. מפתחת מודלים ללמידה ולתקשורת בין – אישית, מנחה ומכשירה אנשי מקצוע, מורים ומטפלים לילדים, נוער ומבוגרים לאיתור, זיהוי וטיפול בילדים ומבוגרים ולבעלי צרכים מיוחדים.

קרא עוד

ננה אפרתי חן

מטפלת באנשים בעזרת ריברסינג (כוח הנשימה)

מרגישים מותשים מהלחץ האין סופי והתובעני? מרגישים שאיבדתם שליטה? בעיות בריאותיות שלא נגמרות? בעיות רגשיות / בעיות בלימודים אצל הילדים?

קרא עוד

דגנית יערי שני

מטפלת בעזרת בעלי חיים בנוער, נשים ואוטיזם

מטפלת ומאמנת מומחית לטיפול הנעזר בבעלי חיים המתמחה בזוגיות ובאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים ומשפחותיהם. מורה מוסמכת בכירה בתחום המדעים. בוגרת לימודי 12 הצעדים להתמכרויות.

קרא עוד

דודי רז

עובד סוציאלי קליני, מטפל פרטני ומטפל מומחה בעזרת בעלי חיים

עובד סוציאלי קליני M.S.W. בעל תואר שני נוסף .M.A ותעודת הוראה בחינוך מיוחד, מטפל מומחה בעזרת בעלי חיים ועם הכשרה בשיטת טיפול מסוג "חשיפה ממשוכת" (PE) בנפגעי פוסט טראומה. מרצה, כותב ומדריך בתחום הטיפול בעזרת בעלי חיים.

קרא עוד